• Stravovanie

• Objednávanie stravy z internetu

( prihlásenie pre rodičov aj zamestnancov )

Prihlášku na stravovanie si môžete stiahnuť TU.

Vážení rodičia!

Naša školská jedáleň zmenila od 1.septembra 2018 nový systém výdaja a objednávania stravy. V jedálni je nainštalovaný elektronický systém výdaja a objednávania stravy s využitím osobných identifikačných kariet.

Pokyny pre objednávanie a odhlasovanie stravy prostredníctvom internetu a bezhotovostné dobíjanie karty.

Variabilný symbol: XXXX - číslo je pridelené každému stravníkovi – variabilný symbol (VS);

Prihlasovacie heslo: XXXXXXXX - heslo je pridelené každému stravníkovi, pri prvom prihlásení si ho môže zmeniť.

1. Objednávanie stravy

• stravu si musí objednávať každý stravník do 14:00 h predchádzajúceho pracovného dňa a najneskôr do 07:30 h ráno v danom stravovacom dni;  maximálne na 10 dní dopredu do výšky kreditu na karte.
            • prihláste sa do stravovacieho systému pomocou VS a hesla na adrese stravovacieho systému.
            • na obrazovke sa zobrazia dátumy a názvy jedál. Je potrebné kliknúť na deň a vedľa názvu jedla je položka „OBJEDNAJ“.

2. Odhlasovanie stravy

• ak už bola strava objednaná, stravu je potrebné odhlasovať vopred do 14:00 h predchádzajúceho pracovného dňa , najneskôr však do 07:30 hod. v daný deň!
            • na obrazovke vľavo hore sa zobrazí červený krížik, na ktorý musíte kliknúť. Následne sa Vám zobrazia dni spolu s možnosťou „STORNO“

Možnosti dobitia karty: kedykoľvek v danom mesiaci na nasledujúci mesiac prevodným príkazom v banke, cez mobil banking alebo cez internetbanking, príp. priamym vkladom do banky.

Pri dobíjaní je potrebné správne uviesť nasledujúce platobné údaje:

Číslo účtu školskej jedálne: SK5575000000004017185089

Variabilný symbol: XXX (použite číslo pridelené stravníkovi ako prihlasovacie meno)

Konštantný symbol: 0008

Meno, priezvisko a trieda žiaka

Výpočet sumy: počet školských dní v mesiaci vynásobte cenou jedného obeda

Pri dobíjaní karty je možné vložiť ľubovoľnú čiastku v €, s dostatočným predstihom.

Každý stravník musí mať identifikačnú/čipovú kartu v cene 3,50 €. Zákonný zástupca zakúpi čipovú kartu pri zapísaní dieťaťa na stravovanie u vedúcej ŠJ v čase od 8:00 do 14:00 h.,ktorá bude slúžiť stravníkovi po celú dobu školskej dochádzky a stravovania sa v školskej jedálni ako jeho osobný preukaz.

V prípade zabudnutia karty stravníkovi nebude obed vydaný.

Stratu karty je potrebné okamžite nahlásiť vedúcej školskej jedálne, ktorá ju zablokuje. Stravník tak nepríde o cenu zakúpených obedov, ale bude si musieť zakúpiť novú kartu.

Odhlasovanie obeda vykonáte na objednávacom termináli vo vestibule školy, alebo pomocou internetového objednávania aj týmto spôsobom. Navyše získate aj informácie o stave Vášho konta, jedálnom lístku a kontrole objednávok stravy.

Platba za stravné v danom mesiaci musí byť v novom systéme uhradená do 25. dňa v danom mesiaci pred začiatkom nasledujúceho mesiaca. Platba posledný deň v mesiaci 30. alebo 31. nezabezpečí Vášmu dieťaťu obed na prvý deň v novom mesiaci.

Dodržujte pokyny pre objednávanie a odhlasovanie stravy prostredníctvom internetu a bezhotovostného dobíjania karty.